Virbalio bendruomenėje veikia moterų klubas

Mūsų tikslas – viena kitą paremti, išmokti viena iš kitos naujo, dalintis patirtimi, susitikti su įdomiais žmonėmis, aktyviai dalyvauti bendruomenės, miesto gyvenime, pažinti dar nepažintas vietoves, keliauti, judėti į priekį – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Edukacijos

Miesto moterų noras susieiti, pasitarti, pasimokyti, labai organiškai subūrė mus į Klubą, kuriame gerai jaučiamės ir esam šiltai priimamos miesto bibliotekoje, kur visada laukia bibliotekininkė -kraštotyrininkė Danutė Stankūnienė. Pačios vedame kūrybines edukacines programas ir noriai vykstame pasimokyti.

Renginiai

Esam neatsiejama bendruomenės, miesto, savo krašto dalis, todėl dalyvavimu ir veikla pagyvinam pačius įvairiausius renginius, akcijas, šventes. Miesto šventės, tradicine tapusi Žolinių šventė, Joninės, socialinės akcijos – tai terpė, kurioje atsiskleidžia mūsų kūrybiškumas, išmonė, vieningumas, socialinė empatija.

Susitikimai

Susitikimai gali būti malonūs, šilti, kūrybiški, naudingi, užkuriantys, produktyvūs, ir žinoma kažkas tokio, po ko idėja yra labai greitai įgyvendinama. Įrengta sporto salė su treniruokliais: bendruomenės, seniūnijos, mokyklos vadovų ir klubo moterų susitikimai, pokalbiai, diskusijos, konkretūs darbai ir rėmėjų pagalba. Štai taip. Kiti susitikimai kviečia pažinti, sužinoti, analizuoti. Buvo įdomu susitikti su knygos „Afganistano daktaras“ autoriumi Viliumi Kočiubaičiu. Aiškintis savo jausmus padeda pernai metais prasidėjęs ir dar tebesitęsiantis susitikimų ciklas su kraštiete psichologe Jolanta Žilinskiene.

Kelionės

Keliauti, pažinti naujas vietoves visada malonu, o su puikia kompanija dar smagiau! Keliones planuojame drauge, o sugrįžę dalinamės įspūdžiais ir fotografijomis.